شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 26

54,263 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133 م (صواري السعودية المصرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - جراج

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م غرفتين للبيع بأفضل موقع وسعر بكور

    Property Hills Star logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقل أوفر شقه غرفتين استلام 2026 فى باديا

    Remax The Address logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1 مليون تشطيب هاي اند استلام فوري بجاردن

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار النادي الاهلي بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع ب فاى نيو زايد

    Topaz Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٨٨٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد ب750K في 116م وقسط شهر20K لمدة 15 سنه في ORI

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو جاهزة لاستلام في ماونتن فيو اي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالتكييفات - جاهزة للسكن

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيــع شقــة 105 متــر بولـكـلـي شـارع ابوقيـر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع رشدى باشا, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 117م للبيع بخصم 50% فى كمبوند تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٤٥٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المفتاح

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريزا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٩٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eagles Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في وان قطامية تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 155 م بحري برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    1مليون متشطبه بالتكفات و المطبخ بجوار سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    137متر متشطب بالتكيفات برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري كمبوند كيان بجانب مول أركان

    Property Hills VIP logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • جاليني

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٠٨٬٣٧٤ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 74م للبيع في B12 بمدينتي استلام فوري

    Isis logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٧٨٬٩٢٨ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي المفتاح ف مكان حيوي جدا

    الحي التاسع, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل استلام فوري بمقدم 365الف فقط

    IRTKAZ logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري ماونتن فيو iCity أكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة