شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 27

54,263 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٥١٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين سكوير متشطبه بالكامل بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠١٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بخصم مميز بجوار مدينتي مباشرة

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬١٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع باقل مقدم فى تاج سيتى بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٧٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 3/4 تشطيب لوكيشن مميز في باتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايزولا كواترو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٤٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al- Masria Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايسولا كواترو

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٦٩٬٩٢٤ جنيه

    شقة للبيع في اطلانتس, منتجعات الغردقة

    Eastmark logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق 141م

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م للبيع في B14 بفيو مباشر على السنترال بارك

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة بتشطيب رائع بمدينتي B6

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 150م +100م حديقه في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سانسا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,سانسا

    1 - 2 غرفة

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة للاستلام بحري بجاردن أقل سعر

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 142م للبيع في B14 بمدينتي اجمالي 7 مليون

    Isis logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٩٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل إجمالى شقه 2 غرف تسليم فوري موقع مميز فى باديه

    Remax The Address logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 136م استلام فوري - متشطبة بالكامل

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في دار مصر القرنفل 130م

    M.S.K Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • أرينا

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٩٩٬٥٠٢ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 10% فى افضل موقع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٩٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 100م بفيو خيالي Landscape برايم لوكيشن

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٦٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فى موقع مميز جدا واقساط تصل لى 12 سنه

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي لوفت في احسن لوكيشن وبسعر مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • لاريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٢٢٬٢٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة في كمبوند القطامية جاردنز

    Creative Real Estate logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م للبيع كمبوند سراي مستقبل سيتى قسط ع 12سنة

    Vida Solutions logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٧٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند لافنير

    Gold Routes logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن خطه سداد مميزه اقل مقدم ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ديستركت5 قسط علي 7سنوات جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ١١٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • هوب

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٩٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,هوب

    1 - 3 غرفة