شقق 156 متر للبيع في مصر, صفحة 20

54,263 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه جاهز للاستلام للبيع كمبوند لا أڤينير

    TREX logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬١٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 120م - سان ستيفانو- شـارع عزيز كوحيل

    Next Estate logo image

    شارع عزيز كحيل, ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 141م استلام فوري بفيو مميز الان !!

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحتك المثالية للعائلة والاستثمار. في موقع متميز

    The Icon Real Estate logo image

    مكادي ريزورت, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق المهندسين غرفة بجاردن موقع مميز

    Element logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • جيفيرا ذا فيرل II

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا

    3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع متميز في فيو علي البحيره استلام 2026

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م غرفتين - تشطيب كامل - تسليم فوري

    Alabtal Developer logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع – ليك فيو 1

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٥٬٩٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٤٠٠ جنيه

    بخصم كااااش 50% امتلك شقة 101م بفيو مميز في سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قريبه من مول جيت واي وبوابات 12. 13

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • بامبو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٣٬٤٧٣٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,بامبو بالم هيلز

    استوديو, 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأعرض شارع ب المنيل تطل على ميدان الباشا

    Guides Real Estate logo image

    ميدان الباشا, الروضة, حي المنيل, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    "NEO" شقة للبيع في كمبوند فاي سوديك - نموذج

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٧٠٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في كمبوند Il Bosco City

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٩٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٩٨٩ جنيه

    شقه بفيو مميز استلام فوري متشطبه بالكامل بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سكاي رامب في قلب الشيخ

    Element logo image

    سكاي رامب, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام بحديقة خاصة 105 م غرفتين

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 134 م سموحة (14 مايو - عمارات توب هاوس)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5A بالم هيلز نيو كايرو – مرحلة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم متشطبة استلام فوري في ذا أدريس

    Element logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة الرحاب تشطيبات خاصة

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٦١٤٬٩٠١ جنيه

    شقة متشطبه بالكامل في بالم هيلز - القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٨٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو مميز في أبراج زيد ويست - الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٦٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري ارضي بجاردن تريبل فيو - بواجهة بحري

    Falcon for Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • ضاحية

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    ALOULA Group
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,ضاحيه نيو زايد

    1 - 3 غرفة