بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 27

11,457 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري في جولف أكستنشن بجانب جولف فيوز

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ليك ويست بالتقسيط

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حمام سباحة تشطيب كامل و التكييفات في أليجريا

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 200م بلوكيشن مميز جدا من لافيستا

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع ماونتن فيو شيل اوت بارك 6 اكتوبر

    DMG logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • بي اكس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,بي اكس بالم هيل

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع دايركت ع لاجون فى لاڤيستا سيتى

    TREX logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اويست افضل لوكيشن ارخص سعر في الماركت

    Element logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٥٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر و خطوات من حمام السباحة بحري صريح

    One Estates Real Estate logo image

    ماونتين فيو السخنة 2, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمباوند الندى – الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الندي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع في كومباوند ويست جيت

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    ويست جايت, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٠٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٦٠٩٬٥٠٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    4 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بالربوة الترا مودرن فيو مميز علي الجولف

    Osoul Misr logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    رويال بالم | تاون هاوس | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٤٦٣ متر مربع

    ٩٠٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وان ستوري فيلا في او ويست استلام فوري مساحة كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٧٥ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز - بحري للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩١ متر مربع

    ١٥٨٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاج سيتي اوريجامي بسعر مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • ذا سولوز في سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    4 غرفة

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالماركت فيلا للبيع علي الجولف فى الربوه

    DMG logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٨٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة حمام سباحة خاص مصعد ٤ غرف نوم

    Element logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة ٤ غرف نوم حمام سباحة خاص مصعد

    Element logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٩٬٤٠٨٬٨٨٨ جنيه

    فيلا للبيع صف أول على البحيرة تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ٢٩٣ متر مربع

    ٣٠٥٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • ليف سيزار رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ليف

    4 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في تاوني استلام فوري وتكملة اقساط بسعر خيالي

    DMG logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٢٠٨ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في غرانة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنة فيو لاجون ف ريفرز بالقرب من بيفرلي

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٩ متر مربع

    ١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تاج سيتي اوريجامي بجاردن ورووف

    Aqarpedia For Resale logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٤١ جنيه/متر مربع