بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 30

11,454 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 6 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    بارك فالي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 8 فرعي, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    سيلفا كومباوند, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    ليك ويست 3, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • كلوب بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٦٣٧٬٥١٩ جنيه

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    الباتيو فيرا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    إيرا نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    لاك ڤيل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • فيلدز بارك

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 2
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,أليفا

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري فقلب زايد بمقدم25%وقسط890Q

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٦٤ متر مربع

    ١٣٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيلا بسعر 24 مليون بالتقسيط المريح

    Property Hills... logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٢٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 210م في سوان ليك التجمع فيو مميز+تشطيب

    Falcon for Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فيو مميز في هاسيند باي بالم هيلز

    Rokn Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ديبلو ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٥٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MBG Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ديبلو ايست

    4 غرفة

  • 17

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في سعاده جاهز الاستلام مقدم 5% بفيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في نيو كايرو سعاده جاهز للسكن بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٨٨٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن في سعاده بمقدم 5% علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٨٨٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع سعاده نيو كايرو جاهز للسكن مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٧ متر مربع

    ٩١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٧٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام سنة مع تقسيط علي 6 سنوات لاند سكيب فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٧ جنيه/متر مربع