بيوت و فلل 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 26

11,454 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٣٠٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا ع البحر مع اوراسكوام باطوال فتره سداد.

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون بارسل4 بتجهزات خاصه للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • هيلز أوف ون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٨٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    people & places developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,هيلز أوف وان

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٥١٬٨٢٨ جنيه

    فيلا استلام 2026 قسط ربع سنوي ٤٥٠الف،توتال ١٦مليون

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا 4 غرف بلوكيشن مميز ع البحر واطول سداد .

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان اخر فيلا 4 غرف اطلاله ع البحر بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا بخصم كبير ڤيو مفتوح بكومباوند البروج بالشروق

    Impact Investments logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الرحاب المرحله العاشرة فيلا نموذج V

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا بالاس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الخامس,كليوباترا بالاس

    4 غرفة

  • 6

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاند الون تايب 2 نصف تشطيب موقع مميز بالكمبوند

    Spade consultancy logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا VIB باقل سعر في السوق بخصم للكاش 54%

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2,000,000 = فـيو ملكي صف أول لاجون + Double Height

    Falcon for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٦٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا فيومميز في سراي بجانب كابيتال جاردنز

    Property  Hills. logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ببنتهاوس فورى 391متر فى كليوباترا سكوير

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢٥٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • دوراي باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MBG Developments
    دمياط,راس البر,راس البر,دوراي باي

    4 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا للبيع فى كمبوند سيتى جيت قطري ديار

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – فيلا مستقلة في Mountain View Chillout Park

    DMG logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاا بجانب نادي الجزيره دقائق م مول مصر

    Property Hills VIP logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – موقع مميز بفيو مفتوح و فيو اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٣٠٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type E 385م استلام فوري للبيع بالم هيلز

    AK Circle logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٦٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل سعر في السوق استلام فوري فيو مميز

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع جاهزة للسكن - 4 غرف نوم في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا أستلام فوري في جولف أكستنشن بجانب جولف فيوز

    Property Hills VIP logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر403م باقل سعر فى ليك ويست بالتقسيط

    شارع حوض 3, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٣ متر مربع

    ١٢٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا حمام سباحة تشطيب كامل و التكييفات في أليجريا

    Brokers Hub logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع