عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 36

80,049 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر على بارك للبيع في هايد بارك

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ميدان الجامع200م,تشطيب سوبر لوكس فاخر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع بيروت, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة جداً للبيع داخل بالم هيلز التجمع الخامس

    Laucienda For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    دوبلكس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع باطلالة ع البحر واللاجون 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    5%مقدم امتلك شاليه متشطب باطلالة مميزه علي البحر

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا لوكيشن الساحل الشمالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن

    2 - 4 غرفة

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للبيع شقة متشطبة بجاردن في بيفرلي الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ديستريكت 5: شقة188م للبيع – موقع مميز على لاندسكيب

    Blu Real Estate Marketing logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف الحي التاسع فيو مميز لاند سكيب و ميدان

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر بإطلالة بحر ولاجون مباشرة بمقدم 0%

    Egypt Best Properties logo image

    ازها الساحل الشمالي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Pledge Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور أول بلومار الدوم مفروش بحرى فيو على اللاجون

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 300م للبيع بالتجمع الأول - أمام سوان ليك

    D COMUNITA RE logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا جاهزة للسكن بمقدم 3 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الجاهزة للسكن مع امكانية التقسيط

    Do estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • اطلانتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Castello
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,اطلانتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر لقطه في ميفيدا اعمار

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه باطلالة مميزة و اقل سعر في سيدي حنيش

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول باطلالة مميزة و اقل سعر علي 7 س

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول باطلالة مميزة و اقل مقدم علي 7س

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول باطلالة مميزة مقدم 5% علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • دي مايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٠٬٨٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    District 4 Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف اول باطلالة مميزة بالتشطيب الكامل

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Own Your Prime Location Chalet With Luxury Finish

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع باقل سعر في سيدي حنيش بمقدم 5% علي 7 س

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في ميفيدا فيو لاندسكيب

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٥٠٠٬٥١١ جنيه

    اكبر توين هاوس مساحة 402 بحرى موقع مميز تشطيب كامل

    Brokers Hub logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٢ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • كين

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٤٣٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Imarrae Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 4 غرفة