طوابق كاملة 3 غرفة نوم للبيع في مصر

9 عقارات أخرى
  • 10

    طابق كامل

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف مسطح الدور بالكامل للبيع في الاندلس (مساحة مفت

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    طابق كامل

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالكامل سور في سور مع اليجريا

    Inn Properties logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    طابق كامل

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس 3/4 تشطيب علي فيو مميز جدا سعر ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    طابق كامل

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 425م تشطيب فاخر في النرجس 1- استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    طابق كامل

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة كاملة للبيع – فرصة استثمارية مميزة

    Golden Vision logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٧٦١ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    طابق كامل

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    District 5 – شقة مستقلة للبيع

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    طابق كامل

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور كامل للبيع في الحي الاول- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    طابق كامل

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدروم وارضي الحي السادس مجاورة 3

    ستار هاوس للتسويق و المقاولات logo image

    الحي السادس, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    طابق كامل

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بمدينه بدر بالحي المتميز فيلات.

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع