عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 29

80,050 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٥٬٤٤٥ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن كبيرة قسط ٨ سنوات، باقل سعر

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٥٬٤٤٥ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن كبيرة قسط ٨ سنوات، باقل سعر

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٥٬٤٤٥ جنيه

    شقة استلام فوري بجاردن كبيرة قسط ٨ سنوات، باقل سعر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% امتلك توين هاوس سي فيو بالتقسيط ع8سنين

    Square Real Estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 100K في 165م كورنر فيو مميز جدا وقسط 10 سنين

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • ايلايا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,كمبوندات هليوبوليس الجديدة,الايا

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش والأجهزة – تشطيب Ultra Super Lux

    Golden Vision logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي 141متر  b1 علي جاردن فيو

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥١٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ب100K وقسط على 120 شهر 150م فيو مميز جدا

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر استلام فورى متشطبة بالتقسيط على 8 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز بحرى ارضى مرتفع تطشيب الترا مودرن

    Compact Real Estate Company logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • جوفال

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٠٥١٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع فى حى البنفسج فيلات التجمع

    Trends Real Estate Egypt logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 100K وقسط على 120 شهر في 145م كورنر فيو مفتوح

    Promax Property Investors logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا رووف في ماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فاخرة نصف تشطيب بالتقسيط علي 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس على مناظر طبيعية 270م+رووف 190م باتيو اورو

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر فورى فيو على البول دايركت فى لافيستا

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في سراي بالقاهرة الجديدة سعر 5.500!

    Realtors logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في سيلفرتاون – سيلفر ساندز

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٩٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن باقل سعر في تشيل اوت استلام فوري

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فى موقع مميز للبيع 200 متر+رووف 120

    Do estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثامن مجاورة 4 الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شالية صف اول في ذا ميد علي 10 سنين اقساط

    Apart Real estate logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي مميز جدا بإطلالة رائعة على البحر

    Hodoud for Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بسعر مميز فى او ويست

    Home Valley logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٤١٬٨٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامل مساحة الدور على نصيتين تشطيب قديم

    Selective logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة