شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 724

51,478 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٨٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م ( I City October ) من ماوتن فيو

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى عرض شقة 205م استلام فوري في O West

    Egypt Best Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن صف اول بأقل سعر فى سوماباى عدد محدود

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١١٦٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 165م بدرة القاهرة أمام الرحاب

    Good Deals logo image

    درة القاهرة, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك فى موقع مميز من افضل المطورين فى التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك الان من مراكز جاهزة للاستلام بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بأقل سعر فى بالم هيلز بمقدم 3% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧١ متر مربع

    ٩٣٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقل سعر في SAGE LAKE العاصمه بمقدم 5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية بجاردن صف اول بأقل سعر فى سوماباى عدد محدود

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٢٥٠م للبيع بالقرب من الكلية الحربية

    Good Deals logo image

    شارع عمار بن ياسر, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 337م فيو السباين بأرقي مرحلةB8

    Zone Properties . logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300 متر فاخرة بموقع مميز في الميرغني بسعر لقطة

    clear scope logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم فوري شقة أرضي بجاردن 230م- بيت الوطن مقدم35%

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة 205م في O West بمميزات كاملة

    Egypt Best Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة فى موقع مميز على فيو مفتوح بأقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م+200م جاردن للبيع في هايلاند بارك

    The Icon Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فوري في الشيخ زايد وقسط علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه بإطلالة خلابة على البحر واللاجون-سوما

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر فى لوكيشن بحرى متبقى عليها أقساط قليلة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 199م متشطبة فوري للبيع في ألجريا سوديك

    Property Hills Star logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز هايد بارك سنترڤيل 221م للبيع

    RE/MAX Al Mohager logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢١ متر مربع

    ٥٤٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    رحاب اكتوبر سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اطلاله جميله - 205 اركان بالم الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Flat For Sale in Maadi Sarayat

    Hirondelle Properties logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة215م مفروشة للبيع دجلة المعادي شارع 199

    Good Deals logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٨٬٣٧٢ جنيه/متر مربع