شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 721

51,478 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزه للمعاينة 168 متر في كمبوند ماونتن

    Property Hills  One logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه في التجمع الخامس

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٦٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الجولف مباشرة متشطبة بالكامل في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على الجولف مباشرة متشطبة بالكامل في اب تاون

    One Estates Real Estate logo image

    جولف سايد, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٦١٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن في المراسم

    متصدر

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه تشطيب تحفه بالتكيفات و بحري بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بجاردن للبيع امام اعمار استلام فوري

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فورا بأميز لوكيشن بالقطاميه وبتقسيط 6 س

    Roots Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز | استلام سنة | قسط يصل الى 10 سنين

    Inn Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٣٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٢٤٥ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي بقدم بسيط و اقساط علي 10سنوات.

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور تالت متشطبه بالتكيفات والمطبخ فيو مفتوح .

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب خاص امام الخدمات 211م خالصه .

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 146م للبيع في مدينتي اجمالي عقد قديم

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٤٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٧٤٬٥٢٣ جنيه

    شقة للبيع(ريسيل)من المالك مباشرة في كمبوند البروج

    Sonic For Real-Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٥٬٩٨٩ جنيه

    شقه للبيع في المقصد تقسيمه مربعه استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينتى B10 فيو جاردن طلعت مصطفى

    Escan Group logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي بمقدم 50%و خصم خاص لسعر الكاش

    Lovera Development logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متفرع من المرغني والنزهة مصر الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بريحانه ريزدنس على الواجهه الاماميه بسعر مناسب

    Riwaq Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جولف ريزيدنس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه خطوات من الخدمات والطرق الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف و غرفة مربية جاهزة للسكن زيد الشيخ زايد

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186 متر بسعر لقطه

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٥٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ايستاون شقة لقطة للبيع 211م بأفضل تقسيمة

    YaKan Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٦٬٣٥٠ جنيه/متر مربع