شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 722

51,478 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جنة مصر الشروق فيو جاردن مميزة

    Homy Real Estate logo image

    جنة الشروق, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد سوديك

    Flip logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٥٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند رامبلاس اقل من سعر السوق

    Broker Egypt logo image

    رامبلاس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في زون تي استلام فوري فيو لاند سكيب

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل سعر في حدايق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3غرف جاهزة فورا بأقل سعر في هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٦٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    جرين سيتي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس أمام بيفرلي هيلز - بخصم خاص على الكاش

    Inn Properties logo image

    في ليفيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٧٬٨٤٤٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 47% تاون هاوس في سراي المستقبل سيتي

    Adviser Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بفيو بحيرات ومكان مخصص بالجراج

    Start Homes Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كورتيارد بسعر أقل من سعر السوق

    Flip logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة160م ريسيل متشطبةبالكامل بالتكييفات -ابراج زيد

    Core Real Estate Development logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٢٬٢٤٣ جنيه

    شقة بموقع مميز مباشر على اللاجون في اي سيتي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقصد استلام فوري متشطبه بالكامل .

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    165 متر متشطبة بفيو خرافي لاند سكيب بجوار ميفيدا

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٢١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز جدًا في كمبوند فيليدج ويست

    Flip logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٩٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بتشطيب فاخر ورافى جدا و سعر مميز

    CBE New Homes logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من المالك الأصيل مطلوب أقل أوڤر لفترة محدودة

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن للبيع في مدينتي b7 بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في اميز لوكيشن استلام فوري

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع مميز في تاج سيتي Taj City

    Sonic For Real-Estate logo image

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 205م بيت الوطن- امام النادى الاهلى

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع