شقق بمطبخ مفتوح للبيع في مصر

359 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي – تشطيب فاخر

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس واسع 300 متر 6 غرف نوم في زهراء المعادي

    Good Deals logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135متر متشطبة -في السياحية أ شامل المطبخ

    Vida Solutions logo image

    السياحية 1, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام نهاية العام الحالي | شقة استوديو في PHNC

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع التسعين الشمالي–اللوتس الشمالية

    Al Fanar Development and project management logo image

    فى90, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند فيلدج جيت

    Gold Routes logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في النرجس 6 – التجمع الخامس

    clear scope logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في مدينتي – إحساس فيلا بحديقة خاصة

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م تشطيب سوبر لوكس بكمبوند الخمائل

    THE VIEW logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٢٠٧ جنيه

    شقة مميزة للبيع بأقل سعر في العاصمة الإدارية

    Property Network logo image

    ذا كيرف, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 550 الف وامتلك شقة بارقى موقع امام الربوة

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالشيخ زايد بنتهاوس ٢٢٠ م + ٢٢٠ م روف بالحي

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة -استلام فوري - موقع مميز باطلالة مفتوح

    Emtdad Real Estate logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة 91م فوري تشطيب كامل بجانب النادي والخدمات

    Aqar Misr logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند زايد ديونز

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥١٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 136م بجاردن 80م سوبر لوكس للبيع بمدينتي

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٧٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة لشقة فندقية في المراسم مفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٩٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية للبيع - الجزيرة الوسطى، الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع الجزيرة الوسطى (شارع يوسف كامل), الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي نادرة مع تراس خاص -محمد مظهر الزمالك

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع ابو الفدا, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه - للبيع - جرين 3 - تشطيب مودرن

    Osoul Misr logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في سولانا نيو زايد بدون مقدم و 10 سنوات

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة سوبر لوكس في الداو هايتس

    Second Home Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات و بمقدم ديستركت 5

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أرقى تشطيب فى كريسنت ميفيدا

    متصدر

    Prospero Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٣٩٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب المرحله السابعه ارضي بجاردن

    Honesty Gate Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع