شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 723

51,478 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب للبيع في كمبوند جامعه القاهره

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للسوق القديم النادي والفوت كورت وجميع الخدما

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة شقة 205م جاهزة في O West

    Egypt Best Properties logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع ريسيل في ماونتن فيو اي سيتي

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في عمارات سولك ( بيتك في النادي )

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقة 199 متشطبة فيو مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٠٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الجاهزة بأقل سعر في القاهره الجديده !

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شاليه مميز 3 غرف دبل فيو بتقسيط على 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    كمبوند كنز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على بُعد خطوات من الساوث بارك وجميع الخدمات

    Start Homes Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تقسيط استلام فورى كمبوند فى اكتوبر

    Guides Real Estate logo image

    الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فيو مميز جاهزة للاستلام بمقدم5%من سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 205م جاهزة في O West فرصة قوية

    Egypt Best Properties logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقوى عرض شقة 205م استلام فوري في O West

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B1 دور ثالث فيو جاردن بحري 202م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه متشطبه في هليوبوليس بطلاله وبقسط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    295م بحديقه خاصه للبيع في مدينتي تطل علي فيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٤٬٩١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    أسكن- أستلم فوري شقة أرضي بجاردن بمقدم من أقل 1,5M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى اقل سعر تسهيلات على 7سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م² استلام فوري بالتقسيط على 6 سنين

    Foton Real Estate logo image

    استوريا بارك, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٢٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    295 م ارضي بحديقه خاصه في ارقي مرحله بالمدينه الB8

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في الباتيو اورو بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي 175م دور ثالث تشطيب خاص بالفرش

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز اوبن فيو علي لاندسكيب

    Empire real estate and investment logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع في مدينتي تشطيب خاص فيو وايد جاردن

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع