شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1233

52,529 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع علي دائري المعادي في كريستال بلازا ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    123م حجز قديم مدينة نور استلام شهور فيو وايد جاردن

    Experts Real Estate Investment logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة بحدائق 6 أكتوبر – منطقة المستثمر الصغير

    Zayed Gate logo image

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ديستريكت 5 بالتجمع الخامس مقدم 2.300.000

    Oaks Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بـ O West تشطيب كامل استلام 7 شهور وقسط 7 سنين

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند اريا صبور استلام فوري سعرمميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٢٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م في P/X زايد متشطبة بمقدم5% وقسط علي 8سنين

    Selection Code logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    مشروع Tamaya أمام الربوة بدون مقدم وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    145م للبيع بدون تشطيب بسعر لقطه فى مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في O West من أوراسكوم | موقع مميز وتقسي

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقه متشطبه فيو على البرج الايقوني

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتقسيط للبيع تاج سيتي مرحله كيندا

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٩٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف استلام قريب جاهزه للمعاينة بجانب هايبروان

    Selection Code logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٧١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230 متر متشطبة للبيع ريسيل استلام فوري في تريو

    TREX logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 224م بكمبوند ديستريكت 5 التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٢٬٠٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق استلام فوري متشطبة بجوار حسن علام قسط 10س

    Selection Code logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م متشطبه بمقدم بسيط وتقسيط 10 سنين

    Picky Properties logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تولوا - او يست

    Re/Max IBuild logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل 3 غرف في قلب زايد امام الربوه بدون مقدم و12سنه

    Selection Code logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة بكمبوند دار مصر 16 – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٦٦٬٠٠٠ جنيه

    زمرة حيث تلتقي الفخامة بقلب الجولدن سكوير

    Selection Code logo image

    زومرا شرق, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر للبيع بجوار نادي الجزيره

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٦٨٤ جنيه/متر مربع