شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1237

52,529 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٢٣ متر للبيع مميزه في الرحاب

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٩٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 3 غرف بسوديك إيست استلام فوري ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بتشطيب ممتاز للبيع في جرين 5

    Guides Real Estate logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاند مارك في مدينة نصر ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في فاي من سوديك الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٨ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥١٬٢٠٠ جنيه

    شقة 3غرف 197م متشطبة بالتكيفات بفيو Zed Park كامل

    Property Hills Star logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٩٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر ديلوكس للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أرضي 137م-3غرف مقدم اقل 1,5M بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع علي طريق السويس Suez Road مباشرة

    Step One Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي مروج في قلب سموحه

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | مدينتي - القاهرة

    Flag square Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٤٣٬٧٤٠ جنيه

    افضل سعر وفيو لشقة غرفتين 179م للبيع بزد ايست

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي المحور المركزي دايركت+قسط6سنين

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون-شقة لقطة 156م للبيع بالمطبخ والتكيفات

    YaKan Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٨١٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات والمطبخ باقل سعر

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقه تمليك ارضي بحديقه 151+58

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٦١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في زهرة سيدي عبد الرحمن استلام 6 شهور

    Chance for Realestate logo image

    زهرة, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٨٤ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2دق للنادي الاهلي-متاح تقسيط 10سنوات

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف في قلب القاهره الجديده بجاردين

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٩٦٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أمامي 162م - 3غرف بمقدم أقل من 1M سداد 4 سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار مول العرب وماوتن فيو

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع