شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1234

52,529 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزة في الحي السابع – الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك الان متشطبة في ارقي مشاريع سوديك

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحدائق الاهرام 155م الدور 1 منطقه ن

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في O West – استلام خلال 6 شهور

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م مسلسل 2 علي رئيسي البوابة حدائق اكتوبر

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة 3غرف 165م مقدم 550الف وقسط كل3شهور k260

    Selection Code logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٦٣٬٤٣٧ جنيه

    باقل اوفر_شقه 174 متر للبيع فيو مفتوح

    Homy Real Estate logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٨٥٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة للبيع في كمبوند فيفث سكوير – المراسم

    Waystar Investment logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة مفروشة بالمطبخ و الاجهزة للبيع

    Driven Properties logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بسعر مميز بكمبوند زايد هايتس

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في هايد بارك 3bd ڤيو النادي استلام 1

    Selection Code logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٦٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في تمايا امام الربوة بمقدم 0%و12سنة قسط

    Selection Code logo image

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٤٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176م استودا شيراتون فوري متشطبة قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في زايد متشطبة بالتكييفات

    RE/MAX Al Mohager logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف فاخر للبيع بجوار نادي الجزيره

    Selection Code logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة فيzed towers_متشطبة استلام فوري

    Selection Code logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في زايد بمقدم 5% واقساط علي 12 سنة

    Selection Code logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للمعاينه في ذا سيتي بقسط12سنه بالعاصـمـه

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع| 3غرف بسعر مميز وفيو مفتوح ف هايد بارك

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٤٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بكمبوند زايد هايتس – تسهيلات بالسداد

    Zayed Gate logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٢ متر مربع

    ٢٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م ريفيرز زايد مقدم 5% وقسط 10 سنين

    Selection Code logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م مارفيل المراسم تشطيب كامل 5% قسط 10سنين

    Selection Code logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في ذا فيو واتر واي التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ١٥٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينة نصر متشطبة بالكامل امام النادي الاهلي

    Waystar Investment logo image

    شارع طلعت حرب, عزبة الهجانة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 3 غرف بجاردن في التجمع الخامس

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع