شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1230

52,529 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٤٤ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٢٥٬٧٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين |بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الحي الشرق سوبر لوكس خطوات من نادي جرين

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٩٨٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف| تقسيط 8 سنين بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٣٩٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقلب شيراتون امتلك شقة في كمبوند إيزولا باقل مقدم

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    ويست وودز, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 248 م سموحة (ش ادمون فريمون)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٨ متر مربع

    ٤١٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيو مفتوح علي بلازا

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٤١٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تقسيط 8 سنين بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤١٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري باقل من سعر الشركه 168 م

    متصدر

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٧٬٥٢٠ جنيه

    شقة دور اول للبيع في كمبوند 3 غرف

    Held Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181جاهزة للسكن فورًا بتشطيب مودرن في o west

    property hills Elite logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181جاهزة للسكن فورًا بتشطيب مودرن في o west

    property hills Elite logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ١٣٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الدقي شارع التحرير تشيطيب وفرش مودرن

    متصدر

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبه فاخرة بأفضل سعر وأطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    كينجز واي, طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في فورسيزونز فيرست ريزيدنس

    RE/MAX Al Mohager logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع - في موقع سرايات المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين –بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بفيو كامل علي نادي صواري

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٤٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تقسيط 8 سنين |بيتا ريزيدنس حدايق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع فى التجمع بأفضل نظام سداد

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨١٤٬٥٦٠ جنيه

    شقة 3 غرف 200 متر بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز بالم باركس 3 غرف نوم شقة 230 متر مربع

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة166م امام مطارمباشر بدون مقدم واقساط12سن

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع