عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 19

849 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر استلام فوري اطول سداد بخصم 22%

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف فيو بحر بالكامل استلام فوري اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو بحر بالكامل استلام فوري اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر ايلاند, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع أستلام فورى في أستون بارك

    I-Zone logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤١٥ متر مربع

    ٧٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مميزه تطشيب التر سوبر لوكس جراند هايتس

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٠١ متر مربع

    ٨٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • الباتيو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مدينة الباتيو

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري في هاسيندا باي عالجولف والبحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٦٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة استلام فوري باقساط ف كمبوند ساكن

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    7

    ٤٤٠ متر مربع

    ١٠٢٬٨١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سي شيل | مفروشة بالكامل

    Beltone logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٤٩ متر مربع

    ١٥٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالون سمارت هوم بحمام سباحه ومتشطبه التر لوكس

    Gate real estate marketing logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٨٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتي فيلا علي الجولف والبحيرات مميزه

    East House logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • صافيا رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,صافيا

    3 - 5 غرفة

  • 30

    فيلا

    ٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تشطيب كامل صف أول على البحر تلال الساحل

    Property Network logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مارينا 6 – نموذج "الجوهرة"

    Property Network logo image

    مارينا 6, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٨٦٠ متر مربع

    ٨٧٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٥٬٧١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الدقى مفروشة بالكامل مطلة على النيل 602 م

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع النيل, الدقي, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٢ متر مربع

    ٢٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في موقع مميز في النرجس فيلات!

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع | 5 غرف | ماونتن فيو 1

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • أنشنت هيل

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,التل القديم

    3 - 5 غرفة

  • 12

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند الجونة –٤ غرف وناني

    طويلة الجونة, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في افضل لوكيشن في اليجريا سوديك

    Rokn Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا + كابانا للبيع سي شيل – الساحل الشمالي

    Property Network logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٤٤٩ متر مربع

    ١١١٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة أول صف بحر – مارينا 7 اطلالة بانوراما

    Dark Real estate logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٤٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تشطيب كامل مرحله أولي استلام فوري

    Classy Home For Real Estate logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • بريز سول من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    3 - 5 غرفة

  • 12

    فيلا

    ١٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة ومفروشة، موقع مميز على مناظر طبيعية ومسبح

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٦٥٣ متر مربع

    ١٩٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    منزل مزدوج

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ناصية للبيع بمارينا 5

    La Marina logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس اول صف بمارينا 4

    La Marina logo image

    مارينا 4, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سيشل موقع مميز

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة صف أول بحر بأقل سعر في السوق

    Image Investments logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • ديفيانا جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    ATRIC Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,الحي الثالث غرب,ديفينا جاردنز

    5 غرفة