عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 17

849 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة للبيع في مدينتي C بحمام سباحة مفروشة VG2

    Zone Properties . logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    5

    6

    ٥٥٥ متر مربع

    ٩٠٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن فيلاا 401م5غرف متشطبه بلفرش بفيومميز

    Bright logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٤٠١ متر مربع

    ٧٤٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا باقل سعر في ماركت تشطيب ومفروش V2b

    Apart Real estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٦٨٧ متر مربع

    ١١٣٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول 5 غرف نوم للبيع في تلال الساحل

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قمة الفخامة في مراسي! فيلا بحمام سباحة وجاردن خاصة

    Wdeals for real estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كورال هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,كورال هيلز

    1 - 5 غرفة

  • 16

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة بالفرش بالكامل في مدينة الرحاب

    شارع احمد بن حنبل, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بالفرش والاجهزه في كمبوند كازا زايد !

    Vida Solutions logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل 5 غرف ماونتن فيو 1

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٣٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Town House للبيع 190م - مدينة باديا بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    قصر

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مفروش في رويال سيتي زايد مع حمام سباحه و جيم

    New Avenue Real Estate logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    7+

    ٩٣٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • ازار ليجيسى

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ازار ليجاسي

    3 - 7 غرفة

  • 25

    منزل مزدوج

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين فاخرة في إنشان ساند، الجونة – 4 غرف

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٧٠٠ متر مربع

    ٨٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيب خاص بمقدم 44.2م وأقساط متبقية

    Egypt Best Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٥ متر مربع

    ١٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة خاص متشطبة ومفروشة بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ١١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 380 م للبيع في الشروق 1 خلف كارفور

    sherwoods property logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاندالوان للبيع سوبر لوكس مفروش برايت سيتي

    Arabia For Real estate logo image

    برايت سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7+

    ٩٤٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • هايد بارك سنترال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢١٬٣٣٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    3 - 5 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة على المارينا - فيلا فاخرة طابق واحد 5 غرف

    Apart Real estate logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٧٦ متر مربع

    ١٥٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره بموقع متميز جدا متشطبه بالكامل

    Premises logo image

5

    5

    ٥٤٠ متر مربع

    ١٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحري موقع مميز جدًا اقل سعر في الماركت

    Crafters Real Estate logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٨١٥ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مراسي ريفا فيوز تشطيب كامل وفرش

    ICONIC logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فول سي فيو مفروشه بالكامل مميزه جدا باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • كريسنت ووك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٨١٬٣٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كريسينت واك

    1 - 7 غرفة

  • 18

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا مميزه صف اول علي اللاجون مراسي بلانكا

    Gold Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٠٧ متر مربع

    ١٦٩٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا جرين لاند الشروق مفروش بالكامل جاهزة للإستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين لاند, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٢ متر مربع

    ٤٢٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر لقطة و موقع مميز

    Genova Investment logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٨٩٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف فيو بحر بالكامل استلام فوري بخصم 22%

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 5غرف فيو بحر بالكامل استلام فوري بخصم 22%

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع

  • سيزر باي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mediterranean Tourism Investment Company
    الساحل الشمالي,سيزر باي

    3 - 5 غرفة