عقارات 5 غرفة نوم مفروشة للبيع في مصر, صفحة 24

849 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل في سيشيل - الساحل الشمالي

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٧٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بتشطيبات فاخرة للغاية مع حمام سباحة خاص كبير

    New Avenue Real Estate logo image

    هاسييندا وايت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    7

    ٥٥٠ متر مربع

    ٢٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ألماظة باي مع مسبح خاص إطلالة بحرية كام

    Gold Real Estate logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٧٦٠ متر مربع

    ٢٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين مفروشة في لوكيشن مميز في فيليت سوديك5غرف 313م

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٤٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة للبيع في اب تاون كايرو

    Hodoud for Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • روزفيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٠٧٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sorouh Development
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 24

    فيلا

    ٦٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة 3 دقائق من الشاطئ في فيكتوريا مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيلا - 5 غرف نوم - 4 حمامات للبيع في جولدن جيتس - الهضبة الوسطي - المقطم - القاهرة
    1

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه جدا للبيع بكمباوند جولدن جيتس

    Ring Road Real Estate logo image

    جولدن جيتس, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر فاخر في قطامية ديونز علي الجولف و البحيرات

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٢٬٢٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون للبيع موقع متميز - مراسي فيكتوريا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - فيلا 5 غرف متشطبة بإطلالة على البحر

    Apart Real estate logo image

    سيزر, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٩٦ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • نوتيلوس

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى

    3 - 5 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلاهى الاميز لمحبى الفخامه مدينتى5غرف بمحتوياتها

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ١٨٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر مفروش بالكامل مع حديقة و حمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي بحري مع حمام سباحة و تكيفات و حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ١١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه بحمام سباحه للبيع بكمباوند الكارمه 4

    Crafters Real Estate logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جاد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٨٠٩٬٤٧٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,جايد بارك

    2 - 6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مكتملة التشطيبات مع مسبح في القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب ومفروشة بالكامل - ايميرالد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة للبيع فى سوان ليك القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٩٥٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص في أفضل موقع بمراسي

    Image Investments logo image

    هاسييندا باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٢٨٩٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في موقع مميز بسوانليك ريزيدنس

    Conquer Properties logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٢ متر مربع

    ١٠٥٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • زويا غزالة باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧٢٦٬٣٢٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    الساحل الشمالي,سيدي عبد الرحمن,زويا

    2 - 6 غرفة

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك بسعر خاص

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Conquer Properties logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع كمبوند كازا مفروش اول سكن سعر مميز

    Vida Solutions logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كاملة التشطيب ومفروشة بالكامل - ايميرالد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فاخر للبيع في سوديك فيليت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

5

    5

    ٣١٣ متر مربع

    ١٣٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • ستيلا بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,ستيلا بارك

    3 - 5 غرفة