بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 94

28,850 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز تشطيب كامل للبيع في الخمائل

    Guides Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٢٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في كمبوند بيل في اعمار- نيو زايد

    DMG logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٩٬٩٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا فى ماونتن فيو التجمع-تقسيط 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ١١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز فيلا مستقلة 700 متر للبيع في موون فالي1

    Akar Town Real Estate logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٧٬٣٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فى قلب القاهره الجديدة واقساط حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٩٤ متر مربع

    ١٦١٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٤٬٢٠٠٬٥٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 281م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٦٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون بتشطيب فاخرة جاهزة للسكن فورا في CFC

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا فى موقع مميز فى ماونتن فيو-تقسيط 4 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

6

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    تواني هايد بارك, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 280م للبيع في هيلز اوف ون نيو زايد

    Tasweeq For Real Estate logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 750م مباني للبيع في ميفيدا فيوز - بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا أمام مدينتي مباشرة بتسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوكون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٢٧٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تطل ع البحر للبيع بحمام سباحة خاص بمراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٣٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باقل مقدم فى هايد بارك واطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة خاص للبيع متشطبة بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٩٨ متر مربع

    ١٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه 5 غرف باقل سعر للبيع اب تاون

    Platinum Properties logo image

    البا عليا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ١٦١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف ثاني عالجولف فيلا متشطبه بسعر مميز اب تاون

    Platinum Properties logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١١٦٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حصرية ستاندالون بموقع مميز في القاهره الجديد

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في هضبه بالم هيلز مقدم1.3مليون/10س او كاش20

    Property Hills... logo image

    جولف فيوز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٣ متر مربع

    ٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٬٤٧٣٬٨٩٥ جنيه

    استلام فوري-فيلامتشطبه ب1.4مليون مقدم او كاش 19 MV

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٤٬٥٣٥ جنيه/متر مربع