بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 97

28,850 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ٣٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا D3 بمقدم 15 مليون 290م فى VG3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مودرن للبيع في لافيستا سيتي - باقل سعر

    ERE Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه للبيع في ماونتن فيو 2- بسعر لقطه فوري

    ERE Investments logo image

    ماونتن فيو 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٦٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في موقع متميز بحري استلام فوري

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر اللونش فى الساحل بأقل سعر 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    بيت البحر, سيدي حنيش, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع في لافيستا سيتي باقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٤٨٩ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣١٬٩١٣٬٨٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس في ستيت التجمع الاول بالتقسيط

    ERE Investments logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٢٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا 4 غرف نوم رئيسية نموذج B 615م

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٦١٥ متر مربع

    ١٠٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة في ليك ويست جاهز للاستلام موقع مميز

    The X Site For Real Estate logo image

    ليك ويست 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٤١٨ متر مربع

    ٢١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بأقل مقدم | سي فيو | متشطب بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    مرسي باجوش, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٤٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 542 م بسعر أقل من سعر السوق في swan lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ١٣٢٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا منفصله 480م (ريسيل) في سيتي جيت بيع

    ERE Investments logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٨٨ متر مربع

    ٦٥٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصله بحمام سباحه ريسيل في قطاميه ديونز

    ERE Investments logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٨٠٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 371م فخمة مودرن مقدم1.500.000 اوسعركاش20م

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٣٧١ متر مربع

    ٤٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 320مباني ريسيل في ميفيدا - متشطبه بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس صف اول من البحر بتقسيط على 8 سنين.

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٣٧٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استاند الون 500م متشطب في ميفيدا- بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه قسط ربع سنوي780الف اوسعركاش18.000.000

    Property Hills... logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٣٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فى مدينتى توين هاوس تشطيب خاص نموذج Z

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٩٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع