بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 98

28,850 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 185م فوري مفروش بحديقة ومسبح

    Aqar Misr logo image

    مرسيليا بيتش 3, مرسيليا, مركز الحمام, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بريكس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة على البحيرة للبيع في القطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7

    ١٬٠٨٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع اقل من سعر السوق نيو جيزة 6 اكتوبر

    Hussien Farahat logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات فى الاقساط ستاندألون بكمبوند سراي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا من المالك فيلا للبيع متشطبة فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا منفصلة للبيع في مدينتي X جاردن فيو بسعر مميز

    Zone Properties . logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ١٠٠٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع (مارسيليا بيتش 5) 175 م

    RE/MAX Avalon logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استاندالون ببرايفت بول ريسيل جاهزه للمع

    Property Hills  One logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ريسيل استلام فوري 215 م الشروق سيتي

    Property Hills  One logo image

    الباتيو برايم, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٦١٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سوبرلوكس بتكييفات ادفع1.240.000 أوكاش14.880م

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢١٩ متر مربع

    ٥٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مساحه كبيره في كمبوند نوفيلا بجانب بيفرلي

    Crown Stone Realty logo image

    نوفيلا, طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٥٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٧٬١٩٣٬٨٩٥ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في قطاميةديونز صف أول مميز

    Element Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٧٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا 393م استلام فوري بقسط سنوي 5مليون و كاش27

    Property Hills... logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ١٢٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٬٩٣٢٬٢٠٠ جنيه

    فيلا 450م بجوار نيو جيزة بمليون مقدم او كاش 25

    Property Hills... logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع تكمله اقساط في Mountain View i City

    Sonic For Real-Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة فاخرة للبيع في ميفيدا تشطيب كامل

    Element Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ١٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا كورنر بسعر مميز الجريا سوديك

    Emkan for Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع