بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 93

28,881 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعرفيو لاندسكيب – قسط حتى 10 سنين

    property hills Elite logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290 م (اليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعرفيو لاندسكيب – قسط حتى 10 سنين

    property hills Elite logo image

    فلل دي جويا, دى جويا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري كمبوند الباتيو زهراء

    Property Hills Star logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعرفيو لاندسكيب – قسط حتى 10 سنين

    property hills Elite logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند ألون للبيع في أب تاون كايرو إطلالة جولف

    Capital Lords Real Estate logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    5

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول بحر فيلا اول طرح من مدن 4 غرفه بخصم لفتره

    Apart Real estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة استلام فوري في ماونتن فيو بالتقسيط

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 4, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - سقف مرتفع - موقع مميز بافضل سعر

    Edge Real Estates logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    7+

    7+

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك – موقع مميز جدا

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٣١٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع 290 م (أليكس ويست)

    RE/MAX Avalon logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    5

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٩٬٨١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع z-villa 165 meter استلام خلال شهور

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢١٬٢٧٤٬٤٠٢ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في اويست وايت

    Vira Real Estate logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ٩٠٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مفروشة بالكامل للبيع في رويال سيتي

    متصدر

    Driven Properties logo image

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا اقرب استلام فيو النهر في ريفرز قريب من بيفرلي

    Property  Hills. logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ١٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعرفيو لاندسكيب – قسط حتى 10 سنين

    property hills Elite logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الآن فيلا fully finished بفيو بحر 100%-سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة في قلب الشيخ زايد – استلام قريب وسعر ممز

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر 4 غرف باطلاله كامله علي البحر متشطبه

    Apart Real estate logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٩٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بأقل سعرفيو لاندسكيب – قسط حتى 10 سنين

    property hills Elite logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع