بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 37

28,871 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كمبوند بيل فيل -الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    بيلفيلي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    7+

    ٥٦٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع فى اسوار ريزيدنس الترا مودرن حمام سباحة

    Osoul Misr logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ١٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع (ملاذ - أمام نادي سموحة)

    RE/MAX Avalon logo image

    ملاز, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    7

    6

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صغيرة للبيع كاملة التشطيب مازارين نيو العلمين

    Gold Real Estate logo image

    مازيرين, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا ٣٣٤م ٤ غرف نوم موقع مميز استلم الان

    Edge Real Estates logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٤ متر مربع

    ٨٣٬٨٣٢ جنيه/متر مربع

  • سيليو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٠٠٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 5 غرفة

  • 30

    فيلا

    ٣٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر باقل من سعر الماركت، وبعرض مميز!!

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا وان ستوري فيو مميز في هيلز اوف وان

    Property  Hills. logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    6

    ٣١٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في ازار فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٣٥ متر مربع

    ٨١٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لاكبر مساحة ارض لفيلا كورنر استلام فورى

    Square Real Estate logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٣٤٦ متر مربع

    ٢١٢٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع توين هاوس في كمبوند فيفينس الشروق

    Pylon investment logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٢ متر مربع

    ٥١٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • جريان

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٢٨٬٦٠٧ جنيه

    خطة السداد: 5
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,جريان

    1 - 6 غرفة

  • 7

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة لقطة للبيع في سراي بجوار مدينتي Sarai

    Sonic For Real-Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس تشطيب فاخرة للبيع - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    السياحية الاولى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس كامل التشطيب للبيع في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن للبيع- بالفرش- كمبوند جيرا - الشيخ زايد

    Osoul Misr logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون مع حمام سباحه خاص للبيع في ميفيدا

    Treasure Real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢١٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا سولوز في سولانا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٢١٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Ora Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,سولانا

    3 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع في مدينة نور | نموذج Q1

    Isis logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بجانب مطار سفنكس في موقع متميزا

    Property Hills VIP logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٣١٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا فوري 280م بخصم الكاش دبل فيو تشطيب مودرن

    Impact Investments logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع استاندالون في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٤٩٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    239م بمقدم 1,2 مليون و أقساط 12 سنه بفيو landscap

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • ليف سيزار رأس الحكمة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬١٦٤٬٩٠٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Gates Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ليف

    2 - 5 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا داخل كمبوند غرب الجولف بالتجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع 187 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ١٨٧ متر مربع

    ١٦٣٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعادة فيلا ٥٠٠ متر بسعر أقل من الماركت على فيو ليك

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا صف أول Branded by Armani بمقدم 5% فقط !

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Branded by Armani أستلم فيلا صف أول بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مدينة الباتيو

    3 - 5 غرفة