بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 31

28,902 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى فيلا 330متر فى هايد بارك التجمع بالقسط

    property hills Elite logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع Twin house بنظام سداد 10 سنين

    Engaz Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع مباشرة على اللاجون في سي شيل

    Redefine logo image

    سي شيل, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٤٥٢ متر مربع

    ١٥٠٬٩٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون بحري مرحله اولي 4 غرف فيلا سول اعمار

    Egypt Best Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لايقارن فيلاا 255م استلام فوري بفيو مميز الان

    Bright logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • مونتانيا بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,مونتانيا بارك

    3 غرفة

  • 21

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استاند الون للبيع 7نوم مساحه ضخمه 1300م بسعر تجارى

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    6

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف اول لاجون5 غرف واجهه بحري فيلا في مراسي

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب فى ماونتن فيو /10 سنين

    property hills Elite logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى تاون هاوس متشطب فى ماونتن فيو /10 سنين

    property hills Elite logo image

    الباتيو, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا220متر للبيع كمبوند جويل زايد بالتقسيط ع10سنين

    Vida Solutions logo image

    مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • لاميزون

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٣٧٥٬٣٢٥ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    La Maison Development
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,لاميزون

    4 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج E ناصية ممر

    Engaz Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    5

    ٤٠٩ متر مربع

    ١٠٢٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٦٧٤٬٤٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا كورنر واخده فيو VIP بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في موقع مميز للبيع ستريت اوف دريمز

    One Estates Real Estate logo image

    ستريت اوف دريمز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    7

    7

    ٧٢٠ متر مربع

    ٢٢٤٬٥١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع فيو لاندسكيب في PK1

    East New Cairo logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢١٬٥٢٥٬١٢٨ جنيه

    فيلا ريسيل بلوكيشن مميز فوري محدودة في كارمل سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ايلا جيفيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٥٧٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    INERTIA
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,جيفيرا,ايلا جيفيرا

    2 - 4 غرفة

  • 13

    فيلا

    ٥٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمساحه ٧٠٠م على حديقه الرئيسه هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    7

    ٧٣١ متر مربع

    ٧٣٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٣٬٦٥٨٬٥٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه من بالم هيلز بمقدم3مليون او كاش 22

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٢ متر مربع

    ١١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بأفضل لوكيشن و احسن سعر في ديفينا جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديفينا جاردنز, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٧ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلاله مميزة للبيع في اليجريا سوديك

    Ammaier for real estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 300م بفيو خيالي استلام فوري ومتشطب High end

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سيسيلي ١

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Ma`alem
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحزام الاخضر,سيسيلي نيو زايد

    3 - 4 غرفة

  • 14

    فيلا

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلتك فوري 335م+جنينة 152م بفيو بانورامي-خالصة

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    يلا مباشرة على اللاجون بأكبر مساحة أرض في بلايا

    The Polygon logo image

    بلايا ريزورت, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كوادرو للبيع في الباتيو 5 – الشروق

    The Broker EG logo image

    الباتيو 5, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٥٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم26مليون استاندالون بإطلالة لاندسكيب

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا متشطبة علي لاجون مباشرةفي مونتي جلالة السخن

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    5

    6

    ٢٧٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٢٬١٨٤٬٩٧٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,سيزر

    3 - 7 غرفة