بيوت و فلل للبيع في مصر, صفحة 100

28,850 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا كبيرة استلام فوري بجانب بالم هيلز

    Property  Hills. logo image

    كمبوند اب فيل, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٤٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٠٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه اول صف استلام فوري للبيع في الساحل

    Egypt Best Properties logo image

    المصيف, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    7

    7

    ١٬٠٥٥ متر مربع

    ١٩٧٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلا فاخرة لاند سكيب فيو في موقع مميز

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٣٬٥٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز فيلا في سولانا بمقدم ٢ مليون وتقسيط ١٠ سنين

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    6

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشبطه بالكامل بالاثاث+مسبح خاص | استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في سوان ليك فيو اهرامات

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خطوات من البحر في قلب الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك بجوار مدينتي في سراي بأقساط على 12 سنه

    Roots Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلامستقلة موديل V6 تطل علي مساحات خضراء بأقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي نموذج X في Vg1

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    5

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز فى PX مقدم 5% و قسط حتي 10 سنين

    Evergreen Properties logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٩٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه مفروشه بالكامل ب 8.5 مليون ف ستيلا هايتس

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة خطوات من البحر في قلب الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٢٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    واجهة بحرية - موقع مميز اطلاله مفتوحة - أقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ريسيل متشطبة بالكامل بأقل سعر في سولانا

    Evergreen Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع نموذج M

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اس فيلا للبيع 295 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سوان ليك فيو اهرامات استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    5

    ٤٨٥ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ١٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت فيلا لوكيشن مميز جدا -ريسل

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، بإطلالة على مناظر طبيعية

    رابح للتسويق العقاري logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٤٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في كمبوند فيفنز – الشروق

    Golden Vision logo image

    فيفنز الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا متشطبة جاهزة في أو ويست 6 أكتوبر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٣٦ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو علي البحر متشطبه بالتكييفات ريسيل اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق فيلا للبيع في سيتي جيت مساحة 334

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٤ متر مربع

    ٧٧٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط ع9س امتلك تاون هاوس اوبن فيو ف O westباقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٤٧ جنيه/متر مربع