عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 8

17,076 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري في فيفث سكوير التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف نوم موقع ممير جدا استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٣٬١٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فيD5 تشطيب كامل اخر شقه متاحه متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • سولاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Living Yards Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سولاي

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 14

    دوبلكس

    ٢٧٬١٠٦٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في ديستريكت 5 استلام فورى تقسيط 7سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٢٤٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو التجمع جاهزه للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم بينت هاوس للبيع فى مرحله جديده ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر علي بحيرات استلام فورع - بحري - غرف كبيرة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة166م فيو مميز امام فندق JW Marriott

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • ذا مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٥٬١٤٢٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    The Marq
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا مارك

    2 - 3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس للبيع فى لونش جديد ماونتن فيو اقل مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع فى مرحله جديده من ماونتن فيو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف مميزة للبيع في سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بسعر مميز اكبر مساحة شقة في MVHP

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز يطل علي لاند سكيب - استلام 4 شهور

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • تريو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٥٦٬٨٩٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    M2 Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تريو

    3 - 4 غرفة

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف مميز للبيع في سيتي جيت

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا باكبر مساحه جاردن ٢٨٠م

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٦٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر مميز علي المسبح ل 3 غرف بتشطيبات فاخرة

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مميزة للبيع في ديستريكت 5

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر برووف ٣ غرف احسن موقع استلام فوري لافيستا

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • الباتيو تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مدينة الباتيو

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجوار ميفيدا بالتجمع الخامس بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل سعر مغري جدا ٣ غرف نوم علي اكبر لاجون

    Edge Real Estates logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3 غرف 155م بجوار هايد بارك بالتقسيط ع10Y

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر اكبر مساحة ٣ غرف ٢٣٠ متر علي اللاجون

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-بحري-الاقل سعر في الماركت-اوبن فيو-

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • ريجنتس سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٩٨٣٬٤٨٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Dawlia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ساحة ريجنت

    2 - 3 غرفة