عقارات 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 5

17,100 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في التجمع الخامس قرب ميفيدا

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٢٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة اكبر مساحة في ميفيدا بسعر مميز

    متصدر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل جاردن فاميلي هاوس نص تشطيب موقع مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٦٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٢٠٣ متر ٣ غرف نوم علي افضل فيو

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه فيو فيلات باقل سعر لقطة

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • اوك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٦٣٣٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,او ايه كى ريزيدنس

    1 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م بحديقه استلام فورى متشطبه جمب ال AUC

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في التجمع,ذا ايكون \بمقدم 824الف

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 3 غرف في زيد ايست متشطب لوكيشن ممتاز

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف ٣ غرف بتمر حنة 175م + تراس 50م

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر للبيع في المراسم بمساحة 160 م

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • ذا سكارلت في سوان ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سوان ليك ريزيدنس

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر اقل من سعر السوق - استلام فوري موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن فى فيفث سكوير مفروشه بالكامل للبيع

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في فيفث سكوير مراسيم

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مجهزة بالكامل فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٨٬٦٥٠ جنيه

    شقة مميزة بإطلالة على الحديقة في تاج سيتي

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • ذا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكوير

    2 - 4 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير تشطيب كامل

    KAMF logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فى المراسم استلام فورى

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو لشقة للبيع في الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باقساط علي 8 سنوات بكمبوند فيفث سكوير متشط

    Property Hills  One logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ١٣٤٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز فى فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • إيفوار إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٩٧٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    PRE Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,إيفوار إيست

    3 - 5 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة 215م للبيع في كمباوند الباتيو اورو

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٤٤م فيو علي اللاندسكيب للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Stone Park – جاردن كبير استلام فوري

    متصدر

    Mr .Estates logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيمة و موقع بإطلالة علي اكبر حديقة سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى كمبوند فيفث سكوير المراسم

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • نورث بارك ماونتن فيو آي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٤٤٧٬٩٥٨ جنيه

    خطة السداد: 3
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو اى سيتي

    2 - 3 غرفة