شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 54

11,923 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز دايركت ع اللاجون -بحري

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس فيو واسع ومفتوح

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير المراسم مفروشة

    New Capital Home. logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهزه للسكن في كمبوند بروميناد

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دايركت وترفتشر-متشطبه-اوبن فيو-اقل سعر-استلام فوري

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢١٤ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر في كمبوند بروميناد التجمع الخامس

    متصدر

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في الباتيو اورو بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٥٩٬٨٢٩ جنيه

    شقة 145م بأقساط بكمبوند ازاد 3 غرف للبيع

    East wing logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٣٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

3

    3

    ٦٦ متر مربع

    ١٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة من سوديك جاردن هوم بحمام سباحةبالتقسيط

    Mr .Estates logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-كورنر-بحري-اقل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالمطبخ والتكييفات

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة نصف تشطيب مع حديقة في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZED EAST | شقة 3 غرف | فيو وايد | تشطيب كامل 8,600

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فى قلب التجمع متشطبة فى موقع مميز على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٧١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه سوبر لوكس للبيع في بالتقسيط - بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سوديك ايست تاون \ كود الوحده : CA0214

    Dk REAL ESTATE logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الفاخرة متشطبة بمقدم 0% و تقسيط علي10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٩ متر مربع

    ١١١٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرة من سوديك جاردن هوم بحمام سباحة بمقدم 5%

    Mr .Estates logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 215م فوري متشطبة + ac’s + المطبخ, ريسيل

    Catchers investment logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في زيد إيست ب موقع واطلالة مميزة !

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القرنفل فيلات جاهز الان للبيع

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع