شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 59

12,042 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر استلام فورى متشطبة فى الباتيو اورو

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٩٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام وكاملة التشطيب بفيو مباشرة على نادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه 243م متشطبه استلام فوري بموقع مميز باقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز بكمبوند هايد بارك

    Gold Routes logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٦٧٬٩٠٠ جنيه

    شقه+جاردن تشطيب فاخر على مسطحات مائيه تقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع ليك فيو ريزدينس ,

    Brokerage Hub logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ذا سكوير جاهزة للسكن اقل من سعر السوق

    Do estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٦٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166متر برايم فيو بكمبوند Taj City بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في كمبوند بروميناد التجمع

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بجاردن بحرى فورى للبيع فى الباتيو اورو

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرةبرايم لوكيشن ولاند سكيب فيو استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر تطل على المناظر الطبيعية فى باتيو أورو

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف بالتقسيط فى المرحلة الجديدة فى المراسم

    Trends Real Estate Egypt logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164متر استلام فورى متشطبة بالتقسيط على 8 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في تاج سيتي بمقدم واقساط

    ERE logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في ليك فيو ريزيدنس – فيو لاجون

    Catchers investment logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات في DISTRICT5 برايم فيو

    Property  Hills. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت مميز 3 غرف فيو لاجون بتقسيط على 7 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناصية بانوراما فيو مفتوح مقدم 45% تقسيط مريح التجم

    Alarabia for Real Estate Investments logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٢٢٥٬٤٩٠ جنيه

    شقه كورنر بتشطيب فاخر بإطلاله مزدوجه تقسيط 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168متر فورى فيو على البول دايركت فى لافيستا

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند بروميناد التجمع الخامس

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع فى Palm Hills Cleo سعر 7.193.000!!!

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة فاخرة نصف تشطيب بالتقسيط علي 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع