شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 52

11,923 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات و المطبخ

    Edge Real Estates logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بارقى مناطق الحى الثانى - التجمع الخامس

    Eastmark logo image

    شارع رقم 29, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول استلام زيد ايست ريسيل فيو مفتوح 3 غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة في سوان ليك ريزيدنس

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخرعلي لاجون استلام سنة مع تقسيط 6سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لاند سكيب فيو متشطبة بالتقسيط في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م أرضي متشطبة فوري بسعر مميز لسرعة البيع

    Aqar Misr logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في سوان ليك ريزدنس

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه للبيع في ماونتن فيو

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٢٢٢٬٧٩٠ جنيه

    شقة 176م في سيتي جيت | فيو مفتوح | باقساط للبيع

    East wing logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٧٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كريسنت 238م فيو سنترال بارك بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 190م متشطبة بالمطبخ والتكييفات - 3غرف للبيع

    East wing logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري أقل من سعر الماركت في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٩٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقه 3 غرف تشطيب كامل بالتكيفات المطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي بسعر مميز اوبن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقة 168م بالتكييفات للبيع في فيفث سكوير

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوان ليك استلام اخر العام- 3غرف+ناني

    Realtors logo image

3

    4

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا فيو بول اول استخدام بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه ارخص شقة بمقدم واقساط للبيع في إلباتيو أوروو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٢٬٠٥٦٬٠٣٥ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - موقع مميز جداً - فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز تقسيط حتي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٠٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن شقة 214 متر سوان ليك ريزيدنس بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٨٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلي شقه في كمباوند بالم هيلز نيو كايروا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٥٤٬١٢٣ جنيه/متر مربع