شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 56

11,923 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه160م متشطبه بالكامل بالتكيفات+استلام فوري بخصم

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية بإطلالة على المناظر الطبيعية | ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٢٢٬٠٠٠ جنيه

    قسط علي 10 سنين وامتلك شقتك بالتجمع الخامس

    متصدر

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أنيقة بالدور الثاني | ميفيدا كريسنت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكييفات للبيع في ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة زاوية مميزة | ميفيدا كريسنت الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس1-شقة204م متشطبة بمطبخ وتكيفات بيع

    YaKan Properties logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩٢٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر - متشطبة بالمطبخ و التكيفات- موقع مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٤٦٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع 157م نص تشطيب فى بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٩٢م للبيع | فيو النادي ولاندسكيب | ايستاون

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بموقع مميز وأقساط استلام قريب للبيع

    East wing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Taj City بنص الثمن فى القاهره الجديده

    Z Investments For Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٧٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون-ارخص شقة190م بجاردن50 دايركت علي الجاكرندا

    YaKan Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 173م تريبل فيس بالنورث هاوس

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٧٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في لوكشين مميز في تاج سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٠م للبيع | سكاي كوندوز | فيليت التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٤٬٩٠٤٬٥١٠ جنيه

    شقة مستقلة من سوديك متشطبه بالتكيفات قسط علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٢٬٣١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة موقع مميز في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري للبيع في قطاميه كريكس !!

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية كريكس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ١٥١٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٨٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 182م- 3غرف - بكمبوند ليك فيو 2

    East wing logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٨٦٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الإعلان: TM 718 شقة للبيع – كمبوند الديار ريز

    sms for RealEstate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٩٧٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه 156م مع امكانيه القسط ع12سنه ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايستاون ارضي بجاردن

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع