شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 57

11,923 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيو مميز بالكريسينت ميفيدا

    I-Zone logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر القرنفل فيو مقتوح بحري

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة أقل من سعر السوق |زيد إيست

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٦٬٢٤٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في ميفيدا | ١٥٣م | جاردن ٧٠م

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٧١٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فورى فكمبوند بروميناد

    Catchers investment logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف في فينيكس للبيع

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل بمطبخ وتكييف بأفضل سعر في السوق

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان متشطبه علي اكبر مساحه خضراء خصوصيه كامله

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري 234 م -3 غرف -Lakeview Residence 1

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ١٠٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بحري متشطبة استلام فوري للبيع-ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٩٩١٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | فيو Water Feature

    Aqarpedia For Resale logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨١ متر مربع

    ٩٣٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممتاز ل شقة 3 غرف - تشطيب كامل - سعر لقطة

    Edge Real Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 191م نص تشطيب الحى الاول - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة شاملة الجراج للبيع ريسيل بأقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فخمة متشطبة بالكامل | بفيو مفتوح | بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٤٤٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – تاج سيتي | بارك ريزيدنس (شاليا)

    Beltone logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع داخل تاج سيتي استلام فوري

    TREX logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧١٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ZEDEastC1 شقة مميزة 165م تشطيب كامل بإطلالة النادي

    Realtors logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعرشقة تراس واسع متشطبة بالتكييفات استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيفث سكوير مون ريزيدنس

    Aqarpedia For Resale logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+ناني متشطبه للبيع بخصم 40% - كريسينت ووك

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزةللبيع – ماونتن فيو هايد بارك

    Beltone logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز وإطلالة بانورامية كاملة على البحيرة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٨٠٬٨٨٢ جنيه/متر مربع