شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 58

11,923 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند أزاد القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٨١٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه للبيع بكومباوند Lake View Residence

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو كامل علي لاند سكيب للبيع ريسيل- ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 182متر فى بالم هيلز التجمع الخامس

    TREX logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٥٬٦٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة الترا مودرن للبيع 3 غرف في ميفيدا

    bnb logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع ريسيل بسعل لقطة - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام اقل مقدم في ديستركت5 موقع مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح متميز بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في تاج سيتي - بارك ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم كاش مميز شقة استلام فوري دور أول مع وادي دجلة

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز ڤيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٦٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة 224م بحديقة جاهزة للاستلام الحي الخامس

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٤ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة بالم هيلز فيو فيلات موقع مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليت سكاي كوندوز

    Treasure Real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٠١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جاردنيا هايتس1 بالسعر غير متوقع

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القرنفل فيلات مقدم 4مليون

    شركة البحيري جروب logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع مميز ديستركت 5 علي 7 سنوات جاهزه الاستلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٢٩٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه الاستلام علي 7 سنوات اقساط في ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٤٦٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة في Swan Lake Residence من حسن علام.

    Beltone logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٠٬٩٨٧ جنيه/متر مربع