شقق 3 غرفة نوم للبيع في التجمع الخامس, صفحة 55

11,923 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط علي 10 سنين ارضي بجاردن متشطبه للبيع

    Oaks Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب استلام فوري في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر الاندلس جاهز للبيع

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه 3 غرف نص تشطيب فى فيليت للبيع

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٧١٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه سوبر لوكس في ماونتن ڤيو آي سيتى

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في التجمع الخامس من لافيستا

    Oaks Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٩٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر٣غرف موقع مميز لاندسكيب فيو إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه متشطبه 3 غرف فى فيليت للبيع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في ادريس ايست فيو مميز

    Gold Routes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه سوبر لوكس في ماونتن ڤيو آي سيتى

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكيشن في كمبوند باتيو اورو

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م استلام قريب فى نورث هاوس التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيبخاص بكمبوند ستون ريزيدنس

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف 164م ادفع 3مليون اوكاش12.470.00

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع افضل فيو بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالمطبخ في لاميرادا

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه في Swanlake للبيع بارخص سعر 13,375,000!!

    Realtors logo image

3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٦١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع فيو لاندسكيب

    Homy Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٢٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى الترا سوبر لوكس فى التجمع 5

    Smart Step logo image

    النخيل, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٤٠٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالتكيفات و العفش - موقع مميز - متبقي اقساط

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 2.150 في ايكون جاردنز

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لاميرادا 3 غرف بافضل سعر

3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بجاردن وبول خاص للبيع في ليك فيو

    Catchers investment logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع