شقق 3 غرفة نوم للبيع في سكوير, صفحة 3

293 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة و متسلمة للبيع في ذا سكوير نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى ذا سكوير للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م نصف تشطيب فيو لاندسيكب

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير بأحسن سعر ولوكيشن

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في ذا سكوير مميزه, 175متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168 متر اطلالة خضراء 3 غرف نوم تشطيب كامل

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير تشطيب كامل

    KAMF logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٦٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى موقع متميز فيو على لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطبخ وتكييفات للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ذا سكوير قلب التجمع

    Global Hills logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير استلام فوري

    Global Hills logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٢٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ذا سكوير اقل من سعر السوق بسعر لقطه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع في ذا سكوير تشطيب سوبر لوكس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ذا سكوير على فيو مفتوح للبحيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه ١٦٨م للبيع ذا سكوير بفيو مفتوح

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب كامل راقى جدا 210 متر فى ذا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل فى ذا سكوير فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو club و landscape اقساط 12سنه بمقدم 600الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٣٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    The Square Compound شقة للبيع 162.موقع مميز جدًا

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 165م للبيع | ذا سكوير صبور | إطلالة بانورامية

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في كمبوند The Square من تطوير Sabbour

    Catchers investment logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر متشطبه بالكامل بالمطبخ فيو لاند سكيب

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري مميزة فى كومبوند ذا سكوير القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة تشطيب كامل استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو رائع للبيع بسعر مغري قابل للتفاوض

    Global Hills logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع