شقق 3 غرفة نوم للبيع في سكوير, صفحة 9

293 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف178م موقع مميز على لاندسكيب بالجولدن سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلام فوري لشقتك 3 غرف للبيع بسعر مميز-ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك شقة مساحة كبيرة بفيو مميز علي جاردن - ليك

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بفيو مميز علي البحيرة للبيع في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز التجمع الخامس

    Gold Routes logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب جاهزة للأستلام الفوري

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع نصف تشطيب جاهزة للأستلام الفوري

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي 177متر + 210 متر حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه 178متر في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مساحة كبيرة للبيع في القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بفيو مميز للبيع في القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأكبر حديقة استلام فوري ريسيل بسعر مغري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي 175متر + 185متر حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيب سوبر لوكس في موقع مميز للبيع

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ة أرضي بحديقة كبيرة في موقع مميز للبيع فThe Square

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة+250م جاردن استلام فوري للبيع ريسيل - ذا سكوير

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٧٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك وحدتك 3 غرف بفيو مميز في كمبوند ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة اليع ارضي بجاردن سكوير كمبوند-لوكيشن مميز

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سكوير, كمبوندات التجمع الخامس

    Grey Parrot Realty logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب بفيو علي الجاردن & ليك

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه 3 غرف فيو جاردن و بحيره في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميز لأمتلاك شقة بجاردن نصف تشطيب فيو ليك

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي 175متر + 185متر حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع