شقق 3 غرفة نوم للبيع في سكوير, صفحة 7

293 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 170 متر للأيجار في ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير صبور بالدور الاول بالتجمع

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل للبيع في ذا سكوير بقلب التجمع

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للتسليم - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحديقه-قابل للتفاوض-تشطيب كامل-جاهزه للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - جاهزة للسكن - تشطيب كامل

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبه بكامل- مطله علي النادي-سعر لقطه

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٤٩٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه -موقع مميز-تطل على اكبر لاند سكيب وبحيرات

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو لاند سكيب - متشطبه والمطبخ بالأجهزه- موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٠٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - جاهز للتسليم - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل- جاهزة للسكن فوراً - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٣٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نصف تشطيب للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا سكوير صبور استلام فوري موقع مميز.

    Sedra Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن 185م للبيع ريسيل - ذا سكوير صبور

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل-جاهزة للسكن - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة بالكامل - إطلالة خلابة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - جاهزة للسكن - بإطلالة على الحديقة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ وتكييفات للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند ذا اسكوير متشطبه

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٧٧م للبيع في ذا سكوير | بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بإطلالة مميزة وسعر أقل من سعر السوق.

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع