شقق 3 غرفة نوم للبيع في سكوير, صفحة 2

293 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن بمطبخ والتكيفات- للبيع ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالاجهزه لقطه فيو على بوكت لسرعه لبيع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في الكمبوند استلام فوري - ريسيل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة اقساط 10 سنين امام الرحاب

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو golf شقةبجاردن خاص 217م بمدخل خاص مقدم930الف

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في ذا سكوير موقع مميز

    KAMF logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ثلاث غرف نوم للبيع في ذا سكوير

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 178م ف ذا سكوير القاهرة الجديدة باقل سعر

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري The square

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص سعر شقة 3غرف نص تشطيب

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - موقع مميز جداً - فيو رائع - سعر لقطه

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه في موقع متميز شقة للبيع في ذا سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٣٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقة بجاردن موقع مميزجدا للبيع في ذا سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٤٩٬٢٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير سعر مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع متميز - استلام فوري على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف لاندسكيب فيو الترا سوبر لوكس - زا سكوير

    Rank For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه نص تشطيب ٣ غرف في التجمع جاهزه للسكن

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٨٬٠١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ارضي بجاردين ٣ غرف متشطبه بأميز فيو

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ٣ غرف ارضي بجاردين نص تشطيب بأميز فيو

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ٢١٠ متر متشطبه بأميز فيو في الكومباند

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 2 غرف + جاردن تشطيب كامل فيو مفتوح

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 3 غرف تشطيب كامل فيو مفتوح خصوصيه 100%

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة مساحات خضراء - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تطل على بحيرة - بحري - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع