شقق للبيع كاش في سكوير, كمبوندات التجمع الخامس

14 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم وقسط ع12 سنه شقتك ف كمبوند مميز ف التجمع

    Property Hills... logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير التجمع الخامس ٢١٠م

    Circle Realestate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة للبيع في ذا سكوير | ٢١٠م | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو | شقة للبيع في ذا سكوير | ١٦٢م

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر كاش مميز للبيع بكمبوند ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ف ماونتن فيو 8,430,000 متاح قسط ع8 سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٦٬٣٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومباوند ذا سكوير القاهرة الجديدة ***

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير بجور هايد بارك

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥١٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير – موقع مميز التجمع ال

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٣٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع