شقق 3 غرفة نوم للبيع في سكوير, صفحة 4

293 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بكمبوند سكوير ٢١٠ م تشطيب فاخر و بالفرش

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في ذا سكوير ٣ غرف نوم

    متصدر

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ذا سكوير صبور بالقرب من شارع التسعين

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في ذا سكوير بسعر ممتاز

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ذا سكوير جاهزة للسكن اقل من سعر السوق

    Do estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٦٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل دور الأرضي للبيع فى ذا سكوير

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مثالي للبيع في ذا سكوير -استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٠٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في التجمع 187م استلام فوري بالقسط علي 6سنوات

    Creative Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ١٣١٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اطلالة خضراء 210 متر 3 غرف نوم نصف تشطيب

    Cairo Gate Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس مميزه في كمبوند ذا سكوير

    متصدر

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف 185م فيو لاندسكيب وبحيرات بالتجمع

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري ذا سكوير الأهلي صبور

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م - نصف تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بجاردن 225م فيو لاند سكيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م - استلام فوري - نصف تشطيب

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا سكوير

    Eastmark logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي مناطق التجمع – كمبوند ذا سكوير

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو مميز بحيرات في كمبوند ذا سكوير

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة لقطة في قلب التجمع

    Boundless For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة-فيو علي جاردن للبيع في ذا سكوير

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من سعر السوق - تشطيب كامل - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٨٢٤٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للتسليم - موقع مميز - إطلالة مفتوحة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بحديقه اقل سعر معروض تطل علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه 185م 3 غرف استلام فورى جولدن سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع