شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 10

615 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏‎ أقل قسط شهري ٣٠ الف جنيه المراسم متشطبه

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالكامل للبيع ف سوديك ايستاون موقع مميز

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع مفروشة بالكامل في ليك فيو ريذيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • إل باتيو ريفا

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في الياسمين 6 بمدخل خاص وحديقة خاصه

    AMG. logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل ومجهزة بالتكييفات بالتقسيط

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٧م للبيع في كومبوند ميفيدا | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن في ليك فيو مفروشة ومتشطابه اقل سعر

    Crafters Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز في زون تي فيو مفتوح وعلي حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٦٦٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • سعادة بوتيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٧٧٩٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Horizon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    2 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في كايرو فيستيفال مفروشة سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو هايد بارك التجمع الخامس

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية لقطة استلام فوري تشطيب كامل فيو مميز

    Smart Location Group logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١١١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس بالعفش والتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنسز

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,ذا ريزيدنسز

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع بالفرش بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في ديستركيت 5 -موقع مميز

    Properties-Today.com logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي

    Akar Town Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقه خاصه في كمبوند ذا فيليدج

    Santorini logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكن فوري تشطيبات مميزةأرضيات خشب الطبيعي مطبخ مجهز

    Susqual Management logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • ذا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Salam Properties
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,ذا ريزيدنس

    2 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٨٬٨٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٣٥م للبيع في ميفيدا | تشطيب كامل ومفروشة

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٣٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروش بالكامل تشطيب سوبر لوكس– ليك فيو ريزيدنس

    متصدر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاك فيو شقة ليست علي السور,متشطبة مفروشة موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالفرش للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو هايد بارك-شقة 133م مفروشة بالكامل للبيع

    YaKan Properties logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • ذير

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Landmark Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…