شقق 2 غرفة نوم مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 12

614 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى هايد بارك 2 غرفه 2 حمام

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اقل من سعر الماركت في جالريا مون فالي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلدج جيت بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Sky Home logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٦٠٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع District 5

    Beltone logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    CFC استلم شقة متشطبة بالفرش والتكيفات والاجهزة في

    I properties Real Estate Consultant logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • بلو تري

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢١٣٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بلوتري كومباوند

    2 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اشيك شقه ارضي-مفروشه-تكمله اقساط-كايرو فيستفال

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٠٣٬٨٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٦٦٨٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة متشطبة بالتكيفات والمطبخ مع تقسيط 5 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٢٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مفروشة للبيع في ذا فيلدج بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في الباتيو ٧

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز-سبيشيال شقة مفروشة155م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • جادي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٩٬٥٧٥ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Concrete Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الثالث,جادى ريزيدنس

    2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجنينة جاهزة مفروشة بالكامل - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٣٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مفروشة بالكامل في موقع مميز.

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مفروشة بالكامل 122 م في LVR 1

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٠٢٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع مفروشة بالكامل 122 م في LVR 1

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه غرفتين متشطبه جاهزه تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة مفروش للبيع فيلدج جيت بالم هيلز

    Horizon Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة للبيع بمساحة 157 م في CFC

    AK Circle logo image

2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٢١٬٠١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بدار مصر القرنفل امام بوابه 6 بالرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت | 150م

    Circle Realestate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٩٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة تشطيب مودرن بكامل في ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • الاشرفية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٩٢٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,الاشرفية

    2 غرفة

  • 27

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في ليك فيو ريزدنس

    متصدر

    Dwelling For Real Estate and Management logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لقطة: شقة للبيع بالفرش - ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لقطة: شقة للبيع بالفرش - ليك فيو ريزيدنس

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع – جاليريا مون فالي

    Trust logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن والمول البيع بالفرش

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • جرينز ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    2 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…