شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 32

1,680 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م مفروشة بالكامل ارضي بجاردن للبيع - CFC

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه للبيع في هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل للبيع في بارك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700الف شقة فوري متشطبة امام الجامعة امريكية

    Egypt Best Properties logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة علي السكن متشطية امام الAUC علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • الجازي ماريوت ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٢٤٬٧٣٣ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al Jazi Egypt
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,محور محمد نجيب,الجازي ماريوت ريزيدانس

    3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون، تشطيبات خاصة ومفروشة بالكامل

    Spade consultancy logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش باقل سعر للبيع

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن وحمام سباحة خاص للبيع في ليك فيو

    Brokers Hub logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تمليك فى مدينه الرحاب 90م بالفرش والاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع فيو لاندسكيب بقسط على 8 سنين فقط.

    Apart Real estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٧٣٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • يلو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٧١٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Urbnlanes Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,يلو ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م للبيع فى ايستاون تشطيب فاخر فرش فندقى

    Shield - DR3 logo image

2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بفيو مميز للبيع

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة –

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٩٨٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل مقدم10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • إيفورا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايفورا

    1 - 2 غرفة

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مفروشه بالكامل بالاجهزه باقل سعر

    Smart Step logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحديقة 120متر مشطبه بالأجهزة و التكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    170 m الترا مودرن وبالفرش ع فيو للبيع ------------

    Spade consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع متشطبة بالعفش و الاجهزة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م للبيع في الرحاب فيو جاردن بالفرش والاجهزه

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ليك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,ليك ريزيدنس

    1 - 2 غرفة

  • 22

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع أو الإيجار في Mivida Boulevard

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٦٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في ستون ريزيدنس التجمع الخامس

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٤٨٥٬٥٧٢ جنيه

    شقه متشطبه بالفرش للبيع ب مفيدا

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في فيليدج جيت بالم هيلز –فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري للبيع ذا فيليدج

    why solutions logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٦١٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • فالنسيا فالي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٢٥٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    N.C.B Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,حى الاندلس,فالنسيا فالي

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…