شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 33

1,680 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف في ايستاون شقة ارضي ريسيل مفروشة في ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك باقل سعر شقةب كمبوندات القاهرة الجديدة

    KMG Real Estate logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع متميز في بارك فيو التجمع الخامس

    Re/Max IBuild logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه الترا مودرن للبيع فى كمبوند بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٦١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ارضي جرواند للبيع في جاردينيا هايتس

    The Polygon logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • ذا ميديان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مساكن ميديان

    1 - 4 غرفة

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرقي فيلات البنفسج 12 بمستوى تشطيب فاخر

    Next Level Properties logo image

    البنفسج 12, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا اعمار | ريسيل 200م |جاردن فيو | استلام فورى

    Darcom for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة فيو جاردن بارقي فيلات البنفسج

    Next Level Properties logo image

    البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم – مؤجرة بعائد ثابت

    Mr .Estates logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مفروش بالكامل | 90 أفينيو كمبوند | أمام AUC مباشرة

    Darcom for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • ألكا القاهرة الجديدة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٥١٬٥٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كومباوند آلكا

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في النرجس فيلات فيو وايد جاردن

    Next Level Properties logo image

    النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في أرقي فيلات التجمع مساحة كبيرة تشطيب فاخر

    Next Level Properties logo image

    الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في كمبوند روضة الأزهر التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بالسوق 2 نوم مفروش فرصه لسكن ولاستثمار

    Gaby's Homes logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل بالفرش استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • سنشري سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨١٦٬٢٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سنشري سيتي

    3 غرفة

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب فيو جاردن بالقرب من الخدمات

    Escan Group logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميراج سيتي | 250م | الترا سوبر لوكس

    Circle Realestate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في النرجس عمارات بلكونه دايركت على محور محمد نجيب

    AMG. logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الرحاب موقع مميز بالفرش كامل

    Escan Group logo image

    شارع ابو بكر الصديق, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع مفروشة بالكامل مباشرةعلي التسعين

    Mr .Estates logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • ذا هوفت

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا هوفت

    2 غرفة

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر منافس شقة تشطيبات خاصة غرفتين بالفرش بالرحاب

    Home Way logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو للبيع مفروش فى فيلدج جيت التجمع

    Century for Project Management logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب للبيع التجمع الخامس بحديقه خاصه

    EG.Estate logo image

    ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م فوري متشطبه مفروشه بالاجهزه كمبوند راقي

    El Hefny Group logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه غرفتين متشطبه الترا لوكس في وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الباتيو اورو

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,الباتيو اورو

    2 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…