شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 36

1,680 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف استلام فوري متشطبة بالفرش - التجمع الخامس

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشه بالكامل داخل المراسم فيفث سكوير

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130م لقطة استلام فورى باقل سعر

    Brokers Hub logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مفوش بالكامل للبيع في فيليج جيت امام ال AUC

    Sweet Home Realestate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي مفروشة بالكامل سوبرلوكس -الياسمين 5

    Chances Real Estate logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • جايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Saudi Egyptian Developers (SED)
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,جايد ريزيدنس

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في فيليج جيت اقل من سعر السوق

    Sweet Home Realestate logo image

1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقرب استلام متشطبه بالتكيفات بمقدم 8%فقط

    Egypt Best Properties logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف استلام فوري متشطبه باقل مقدم خصم لقتره

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري متشطبه بالكامل اطول فتره سداد

    Egypt Best Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم وخصم لفتره محدوده

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • نيست كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٢٩٦٬١٥٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    North Africa For Real Estate Investment
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نيست كايرو

    2 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه للبيع استديو 60م بحديقه للبيع بالفرش والاجهزه

    Dream Homes Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏‎ أقل قسط شهري ٣٠ الف جنيه المراسم متشطبه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل مودرن للبيع كايرو فستيفال سيتي

    Brand Facility Management logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٠٬١٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع مفروشة بالكامل في ليك فيو ريذيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ميفيدا بوليفارد-شقة214م مفروشة بالكامل بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٤٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • جاردن ريزدنس هايد بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٥٩٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,هايد بارك

    2 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب خاص مفروش بالكامل أمام مول جيت واى

    Country For Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٧٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز للبيع في بالم هيلز

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في الياسمين 6 بمدخل خاص وحديقة خاصه

    AMG. logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • مكاني

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,مكاني

    2 - 3 غرفة

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز مفروشة للبيع بكمبوند الصحفيين

    Infinity Homes logo image

    مدينة الصحفيين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في سوديك فيليت – V-Residence

    SKEEP logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل ومجهزة بالتكييفات بالتقسيط

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر وفرش مودرن جديد لم يُستخدم نهائيًا

    Susqual Management logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع باللوتس الشمالية بالتجمع

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • بيريج ريسيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٩٦٣٬٧٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,بيراج

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…