شقق مفروشة للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 34

1,680 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بيع ميفيدا بوليفارد متشطبة+فرش فيو بول

    Compound Hekaya logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 75 متر تشطيب فندقي جاهز للاستلام تاج سيتي

    Compound Hekaya logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 3 غرف للبيع جاردن خاصة في كمبوند ميفيدا

    Top Homes Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3غرف للبيع بارك فيو التجمع فوري متشطبة بالفرش

    Compound Hekaya logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٨١٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع ليك فيو - فوري متشطبة بالتكييفات

    Compound Hekaya logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • المصراوية

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الجنوبية,المصراوية

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحديقة للبيع ليك فيو فوري متشطبة بالفرش

    Compound Hekaya logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جاردن خاصة-مفروشة - جاهزة للسكن

    Top Homes Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ليك فيو التجمع متشطبة فرش وأجهزة

    Compound Hekaya logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م للبيع باقل سعر في كمبوند باتيو اورو

    views investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | فرصة استثمارية لا تُعوض في قلب بام هيلز!

    The Homies logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • استر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس

    3 غرفة

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره مفروشة للبيع في كمبوند أزاد بجاردن خاصة

    Ninety Two logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ٩٠ افينيو فيو علي اللاندسكيب | ١٣٥م

    Circle Realestate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ووتر واي كمبوند | مفروش بالكامل | استلام فوري

    Darcom for Real Estate logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٦٤م للبيع في الباتيو اورو تشطيب ايطالي

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس بالفرش للبيع في كمبوند ليك فيو (Lake view)

    Circle Realestate logo image

4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 2

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 2

    4 غرفة

  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة بالكامل في ليك فيو ريزيدنس ١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ١٩٠م للبيع في ايستاون سوديك

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقه لقطه للبيع بالكامل بالشاشات والتكييفات

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا فيلدج بالم هيلز-اقل سعر شقة 146م مفروشة بالكامل

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالكامل مقدم10%فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٤٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • ذا بلاتو

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باقل مقدم واطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٩٠٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بالمطبخ تطل علي حمام سباحه في 90افينيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٧٤٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا سوبر لوكس بمطبخ و تكييفات للبيع في فيليت

    Home Way logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152 متر متشطبة بالكامل استلام فوري

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210م مفروشة للبيع في كمبوند ازاد التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • لاجون بيتش بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٤٧٧٬٥٧٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,لاجون بيتش بارك

    2 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…