شقق للبيع في القاهرة, صفحة 33

49,752 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجله مباني 2010 /دبل فيس الطيران وقباني

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع اسماعيل القباني, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 235م بالتقسيط في تاج سيتي

    Fortune Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بموقع ممتاز ١٥٥ متر في سرايات المعادي

    Good Deals logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٧١٧ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • اكاسا ميا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٧٤٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    DAR Al Alamia Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,اكاسا ميا

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الدور الخامس شقة استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لا ميرادا تشطيب كامل بالتكيفات بافضل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس 2 فيلات التجمع الخامس 220م

    M.S.K Real Estate logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع مسجلة في مدينه نصر المنطقه السادسه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع جمال الدين عفيفي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في باتيو اورو متشطبة بالكامل و جاهزه للسكن

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بدجلة المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 530م سوبر لوكس على شارع بيروت مع 3 غرف ماستر

    Good Deals logo image

    شارع بيروت, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٥٢٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إلباتيو أورو – القاهرة الجديدة

    Capital Property logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه لبيع شقه 140 م متشطبه فى قلب جولدن سكوير

    Gaby's Homes logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه لامتلاك شقه في موقع راقي جدا شقه للبيع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماليف

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٩٬٢٦٢ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Kulture Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٤٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة باقل من سعر السوق بالتقسيط في حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون كايرو - جاهزه للاستلام

    Flag square Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٨٨٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيت كامل مع التكيفات فى فيفث سكوير بحرى

    Do estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار الحي الدبلوماسي بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ابراج المعادى ستار فيو مميز على النيل

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • رودس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Plaza Gardens
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,رودس

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ١٣٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بحري فيو لاندسكيب استلام فوري قسط10سنين

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٨٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بفيو مميز جدا باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٨١٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 4غرف بسعر لقطه فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٣ متر مربع

    ٢٦٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بالعفش للبيع المربع الذهبي شارع طرابلس مت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع طرابلس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٨٬١٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بلومفيلدز بڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٧٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • بارك سايد الشروق

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٦٧٬٥٤٥ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق,كمبوندات الشروق,معادى فيو,بارك سايد الشروق

    3 غرفة